Kargo ve Teslimat

Karışıkparça.com, alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutarak, siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, siparişler, en geç 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.


Sipariş İşlemleri
Hafta içi 15:00'den sonra verilen siparişler, ertesi gün, cumartesi 12.00'den sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır.  Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Stok Sorunları
Çok nadir de olsa, stoklarımızda bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Kargo Ücretleri
Firmamız 2000 liranın altındaki alış verişlerde ücretli gönderim yapmaktadır. Ücretli gönderimlerde kargo ücretleri Sepette ve sipariş aşamalarında gösterilmekte olup ücretler kg ve/veya desi değerlerine göre hesaplanmaktadır.  2000 TL üzeri siparişlerinizde Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderim yapılmaktadır.  Ücretsiz gönderimlerde sepette ve sipariş aşamalarında ücretsiz gönderilen ürünler için Kargo Bedava ibaresi bulunmaktadır.

Çalıştığımız Kargo Firmaları

   YURTİÇİ KARGO SERVİSİ A.Ş.

    Telefon: 444 99 99

    Web Sitesi: https://www.yurticikargo.com/tr

    Kargo Takibi: https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/gonderi-sorgula

Teslimat

Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atmayınız. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması gerektiğini belirtiniz. Kutusu hasarlı olan ürünlerin tutanaksız olarak teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden karışıkparça.com sorumlu değildir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR